inşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidirİnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Express Temizlik burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur.Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

Eleman 1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler .
Eleman 2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar
Eleman 3: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.
Eleman 4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar . Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar.

 Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

NOT: İddia ediyoruz Manavgat’ta İnşaat sonrası ve tadilat sonrası denince 10 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

HiZMETLERİMİZ Manavgat İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik Manavgat ,İnşaat Sonrası temizlik Firmaları,İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri,Manavgat İnşaat Temizliği,İnşaat Sonrası Temizliği Manavgat 
 

05321563807

İnşaat sonrası temizlik alelade yapılacak bir iş olmadığı gibi dikkat, bilgi ve beceri gerektiren, sağlık açısından oldukça hassas bir konudur.

Paylaşın: